Налаштування адреси мережевої карти в Windows 7 / Vista

Інструкція по налаштуванню статичної або динамічної адреси на мережеву карту в Windows 7 або Windows Vista.

Налаштування статичного адреси (налаштування динамічного адреси нижчі) :

1. Натисніть “Пуск” і в меню, що відкрилося “Панель управління”2. У правій верхній частині вікна, що відкрилося, виберіть “Великі значки” у випадному списку. Після цього натисніть на “Центр управління мережами і загальним доступом”3. У лівій частині натисніть на “Зміна параметрів адаптерів”. Якщо у вас Windows Vista необхідно натиснути “Управління мережевими підключеннями”
4. Натисніть правою кнопкою миші на “Підключенні по локальній мережі” і у випавшому списку виберіть “Властивості”5. У вікні, що з'явилося, приберіть галочку з “Протокол Інтернету версії 6″. Виділіть “Протокол Інтернету версії 4″ і натисніть кнопку “Властивості”.6. У діалозі, що відкрився, відмітьте пункт “Використати наступну IP- адресу”, введіть в поля інформацію залежно від типу підключення і натисніть кнопку “ОКИ”.

  • якщо комп'ютер підключений до і використовується статичний ип:
    IP- адреса: вказаний в договорі
    Маска підмережі : 255.255.0.0
    Основний шлюз: 192.168.11.11

Відмітьте пункт “Використати наступні адреси DNS- серверів”, введіть в поля інформацію:

  • DNS- сервер, що віддається перевага : 91.214.176.174
  • Альтернативний DNS- сервер: 10.101.100.254Для налаштування динамічного адреси виконайте дії в пунктах 1-4 і в діалозі, що відкрився, відмітьте пункти “Отримати IP- адреса автоматично” і “Отримати адресу DNS- сервера автоматично” і натисніть кнопку “ОКИ”.

Динамічна адресація

Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram Задавайте питання в Viber