Акція «П’ять за Два»

 

Умови участі в Акції:

Учасниками Акції можуть стати всі повнолітні громадяни, які мешкають у м. Нова Каховка , де Оператор має технічну можливість надання послуг.

Термін дії акційних умов: 01.10.2017 - 15.02.2018 року

Суть акції:

Приймають участь тарифні плани з позначкою "Акція", кожен абонент що побажає підключити один з цих тарифних планів в період з 01.10.2017-15.02.2018 отримує:

 - 3 календарних місяці користування послугою за ціною 0,00грн* за умови оплати першого та останнього місяця з п’яти місяців користування послугою згідно обраного тарифного плану

- акційне підключення вартістю 1,00 грн**, виключно одного пристрою для прийому послуги Інтернет, телебачення та/або Інтернет+ТБ.

Умови акції розповсюджуються на абонентів, що не користувались тарифом Інтернет+КТБ або Інтернет протягом останніх трьох місяців та не мають заборгованості перед підприємством за раніше надані послуги.

Абонент, який скористався з акційної пропозиції, не може змінити тарифний план на протязі трьох календарних місяців з дня закінчення акційних умов. У випадку недотримання умов акції абоненту буде здійснено перерахунок вартості послуги у повному обсязі, з дня підключення до акційного тарифного плану.

Акційний тариф втрачає силу у разі відключення абонента від послуг у зв'язку із виникненням заборгованості або за його власною ініціативою.

Оператор залишає за собою право змінювати умови та терміни акції в односторонньому Порядку.

*Під акційною ціною 0,00 грн* мається на увазі користування акційним тарифним планом терміном 5 календарних місяців за умови оплати першого та останнього місяця користування послугою згідно обраного тарифу « П’ять за два» . По закінченню терміну дії акційних умов абонентська плата нараховується згідно регулярної вартості обраного тарифного плану.

** Під акційною ціною 1,00 грн мається на увазі виконання робіт з підключення виключно одного пристрою для прийому послуги Інтернет та/або Інтернет+ТБ.