Ми відновлюємо Акцію "Три місяці за ціною одного"

Умови участі в Акції:

 • Учасниками Акції можуть стати всі повнолітні громадяни, які мешкають у м. Нова Каховка , де Оператор має технічну можливість надання послуг.
 • Термін дії акційних умов: 05.03.2017 - 30.09.2017 року

Суть акції:

 • Приймають участь тарифні плани з позначкою "Акція", кожен абонент що побажає підключити один з цих тарифних планів в період з 05.03.2017-30.09.2017 отримує:
  - 2 календарних місяці користування послугою за ціною 0,00грн* за умови оплати першого місяця користування послугою згідно обраного тарифного плану
  -  акційне підключення вартістю 1,00 грн**, виключно одного пристрою для прийому послуги Інтернет, телебачення та/або Інтернет+ТБ.
 • Умови акції розповсюджуються на абонентів, що не користувались тарифом Інтернет+КТБ або Інтернет протягом останніх трьох місяців та не мають заборгованості перед підприємством за раніше надані послуги.
 • Абонент, який скористався з акційної пропозиції, не може змінити тарифний план на протязі двох календарних місяців з дня закінчення акційних умов. У випадку недотримання умов акції абоненту буде здійснено перерахунок вартості послуги у повному обсязі.
 • Акційний тариф втрачає силу у разі відключення абонента від послуг у зв'язку із виникненням заборгованості або за його власною ініціативою.
 • Оператор залишає за собою право змінювати умови та терміни акції в односторонньому Порядку.
*Під акційною ціною 0,00 грн* мається на увазі користування акційним тарифним планом терміном 2 календарних місяці за умови оплати першого місяця користування послугою згідно обраного тарифу »Три місяці за ціною одного». По закінченню терміну дії акційних умов абонентська плата нараховується згідно регулярної вартості тарифу «Разом дешевше»
** Під акційною ціною 1,00 грн мається на увазі виконання робіт з підключення виключно одного пристрою для прийому послуги Інтернет та/або Інтернет+ТБ.