100 днів за 100 гривень

Кожен абонент, що побажає підключити один із акційних тарифних планів в період з 01.04.2018 до 25.10.2018 отримує:

- Право на користування обраним тарифом  перші 100 днів з дати підключення за акційною ціною 100,00грн* за умови  внесення 100 грн на свій рахунок на протязі двох днів з дати підключення до телекомунікаційної мережі.
- Акційне підключення вартістю 1,00 грн**, виключно одного пристрою для прийому послуги Інтернет, телебачення та/або Інтернет+ТБ.

    Умови акції розповсюджуються на абонентів, що не користувались тарифом Інтернет+КТБ або Інтернет протягом останніх трьох місяців та не мають заборгованості перед підприємством за раніше надані послуги.
    Абонент, який скористався  акційною пропозицією, не може змінити тарифний план на протязі трьох календарних місяців з дня закінчення акційних умов. У випадку недотримання умов акції абоненту буде здійснено перерахунок вартості послуги у повному обсязі, з дня підключення до акційного тарифного плану.
    Акційний тариф втрачає силу у разі відключення абонента від послуг у зв'язку із виникненням заборгованості або за його власною ініціативою.

Оператор залишає за собою право змінювати умови та терміни акції в односторонньому Порядку.

*Під акційною ціною 100,00 грн мається на увазі користування акційним тарифним планом на протязі 100 календарних днів з дати підключення за  умови  внесення 100 грн на свій рахунок на протязі двох днів з дати підключення до телекомунікаційної мережі. По закінченню терміну дії акційних умов (100 днів з дати підключення) абонентська плата нараховується згідно регулярної вартості обраного тарифного плану.
** Під акційною ціною 1,00 грн мається на увазі виконання робіт з підключення виключно одного пристрою для прийому послуги Інтернет та/або Інтернет+ТБ.